Úterý, 6 června, 2023
- Reklama -aktualne
HomeRady a NávodyI ženy, které mají malé dítě, mohou najít kvalitní a spolehlivou práci

I ženy, které mají malé dítě, mohou najít kvalitní a spolehlivou práci

-

Přemýšlíte, že byste si ráda našla nové zaměstnání, ale máte obavy, co by zaměstnavatel řekl na to, že máte malé dítko, které bude při docházce do školky jistě často nemocné? Potíž je v tom, že nemáte hlídání, a to ani u babiček, ani u jiné rodiny nebo kamarádek. A abyste si platili chůvu, na to ve vašem rozpočtu není vůbec místo. Naštěstí, je tady poměrně dost řešení, z nichž byste si mohla vybrat dle svého gusta jako je pracovní portál Personalistka.cz.

Nová práce pro šikovné maminky

Vůbec nevadí, že nemáte hlídání a budete potřebovat trávit spoustu dnů doma. Existuje dnes mnoho pracovních pozicí, u nichž zaměstnavatelé – certifikace firem, chtějí pracovníky, kteří budou pracovat z domova. Obáváte se, aby v něčem nebyl „zakopaný pes“? Nebojte se. Už i klasičtí zaměstnanci zůstávají stále více na home-office, vyhovuje to víc oběma stranám. Zaměstnavatelé nemusí platit pronájem za tolik kanceláří pro své zaměstnance, a zaměstnanci svou práci vykonávají z domova rádi, že nemusí dojíždět a v případě nutnosti se postarají o nemocné děti, a práci provedou, až je to možné.

Bohatá nabídka pracovních pozicí na Personalistka.cz

Vykonávat práci z domu je možné v mnoha odvětvích. Důležité je, abyste měli dobrou gramatiku, ideální je psát všemi deseti kvůli rychlosti, nebo rozumět účetnictví… V hledáčku firmě jsou totiž pracovní pozice jako sekretářka, asistentka, administrativní pracovnice, účetní, překladatel, psaní popisků k e-shopům, psaní reklamních textů a podobně.

Drtivou většinu těchto prací je možné vykonávat v čase, který si sami určíte. Pokud tedy víte, že jednou za den vám dítko na dvě hodiny usne, využijete ji k práci. Další čas získáte odpoledne, až se vrátí tatínek, nebo večer, až dítko usne. Příp. brzy ráno, pokud spí např. do osmé hodiny ranní.

Neváhejte a nejděte si práci z domova v bohaté nabídce inzerce práce zdarma, která vás bude bavit a pomůže vám s finanční stránkou.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek