Pátek, 31 března, 2023
- Reklama -aktualne
HomeRady a NávodyKvalitní autoplachta ochrání karoserii vozu

Kvalitní autoplachta ochrání karoserii vozu

-

Už se nemůžete dívat na vaše osobní auto, které stojí na ulici před domem a práší se na něj, padá na něj pyl, svítí na něj sluníčku, nehledě také na odletující kamínky od projíždějících aut, které karoserii mohou pěkně zničit? Nepřihlížejte tomu, pořiďte vozu kvalitní a pevnou autoplachtu vhodné velikosti, která karoserii ochrání. 

Správný výběr je zásadní

Než se rozhodnete pro zakoupení krycí autoplachty, je potřeba se rozhodnout, zda auto bude chránit venku nebo v garáži. Mnoho majitelů aut volí plachtu i do garáže, a to z toho důvodu, že s ním pravidelně nevyjíždí a na auto se práší. Venku vám plachta může pomoci před výše zmíněným, ale také například před krupobitím či námrazou, kterou každý řidič nerad seškrabává z oken. Nehledě na vrstvu sněhu po celém autě. 

Chceteli plachtu proti krupobití, je potřeba zvolit takovou, která má všitou silnou membránu. Proti vodě, prachu a námraze, bude vhodné zvolit silnou a nepromokavou nylonovou plachtu. Pokud ji kupujete do garáže proti prachu, stačí tenká nylonová autoplachta. Samozřejmostí je také velikost plachty. Můžete zvolit plachtu na přikrytí skla, poloviny auta, ale také na celé auto. Vždy dbejte na to, aby měla uchycovací systém, nejlépe však provázky nebo gumu ve spodním lemu. Široký výběr najdete na Autodoplňky-eshop.cz. 

Eshop nabízí filtrování

Před čím autoplachta ochrání vůz, už jistě víte. Nyní bude potřeba zvolit správnou velikost. Doporučujeme vybrat pomocí filtrování, které má zmíněný eshop v nabídce. Díky tomuto způsobu, kam zadáte model a rok výroby auta, vyberete plachtu takovou, která dokonale obepne váš vůz, což je jistě více než důležité, jinak by funkce plachty nebyla stoprocentní. 

Proč nechat ničit karoserii vozu, když máte možnost ji ochránit a udržet ji krásnou dlouhé roky? 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek